piątek, 28 kwietnia 2017

Spotkanie z Barbarą Kosmowską w „Jedynce”

Barbara Kosmowska, pisarka książek dla dzieci i młodzieży, 27 kwietnia  spotkała się z uczniami  „Jedynki”. Pisarka przyjechała na zaproszenie p. Urszuli Szczęsnej Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, w ramach projektu „Z książką na walizkach” ph. „Odkrywcy”.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 5b, 5d oraz 6b. Przygotowując się do tej wizyty, czytali książki p. Barbary oraz wykonali prace konkursowe do książki „Niezłe ziółko”. I miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 6b Edyta Jakubowska. Natomiast wyróżnienia Pisarka przyznała Julii Choja oraz Gabrieli Podębskiej z klasy 5a.

Książki  Barbary Kosmowskiej spodobały się uczniom, wzbudzając wiele emocji i wzruszających przeżyć. Dlatego dzieci z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z autorką. Zadawały jej wiele pytań, dotyczących zarówno życia osobistego, jak i twórczości.

Na koniec nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć z Pisarką oraz bardzo wielu autografów, złożonych w książkach p. Barbary.  Nagrodzone prace z naszej Szkoły:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz